Праздничный портал :: праздник, свадьба, корпоратив, день рождения,поздравления, сценарии

 

Праздничная барахолка

Фото дня

Праздничная фотогалерея

Меню


Поздравления


привітання

Сценарии

ОТЗЫВЫ

Полтава та Львів зустрічають чергові «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль»

Пользователь: Корица / Маркетинговые коммуникации

Чергові та вже заключні у цьому сезоні «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль» пройдуть наприкінці цього тижня у Полтаві та Львові.

У п’ятницю, 23 вересня «Вечір класики з Райффайзен Банком Аваль» розпочнеться о 17.30 на театральній площі міста, де симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна презентує полтавчанам нову програму під назвою «Історія кохання».

У суботу, 24 вересня, о 18.00 у м. Львові «Вечір класики» пройде на Площі ринок, де місцеві жителі та гості міста матимуть змогу послухати світові шедеври у  виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Зазначимо, що такі заходи – це чудова нагода для дітей та дорослих поринути у світ прекрасного та доторкнутися до безмежного світу музики у теплий осінній день.

Вхід на концерти вільний для всіх бажаючих.

Райффайзен Банк Аваль завершує цими концертами серію вечорів класичної музики у  найбільших містах України. Зазначимо, що насолодитись чарівною музикою просто неба протягом липня – вересня мали змогу жителі та гості Києва, Севастополя, Одеси, Дніпропетровська, Львова та Донецька.